• Tel: 0(312) 395 69 15
  • Cep Tel: +90 536 957 98 66
  • E posta: info@imatork.com
dgfhf
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Hakkımızda
  • %100 Memnuniyet

İMATORK, ağır sanayi ve enerji sektöründe kullanılan tork ekipmanları ve yüksek basınç hidrolik sistemlerinin kullanımını yaygınlaştırmayı ve müşterilerin beklentilerine en uygun hizmeti vermeyi hedefler. Bu yolda, deneyimli ve nitelikli çalışanları ile müşterilere yüksek kalite, uygun fiyat ve yüksek memnuniyet sunarak Türk sanayi, malzeme ve enerji sektöründe ülkenin ekonomisine katkıda bulunmayı ve profesyonel kimliğini baki tutmayı temel hedefi olarak görür. İMATORK; daima ileriye gitmeyi ve bu süreçte müşterilerini de daiima ileriye götürmeyi, müşterilerine karşı sadece bir tedarikçi değil, aynı zamanda bir çözüm ortağı olmayı hedefler.

İMATORK, hizmet ürettiği sektörde profesyonel ve güvenilir itibarını ön planda tutmak, maddi değerlerden çok müşteri ile ilişkileri ve onların memnuniyetini esas almak, hem kaliteli hem de nitelikli ve geniş ürün çeşitliliği sunmak, üstlendiği işler ve projelerde belirli prensipler ve disiplin çerçevesinde ilerlemek, hem iş tecrübesinin getirdiği niteliğini ortaya koyan hem de sektördeki yeniliklere uygun olarak da kurumsal kimliğini geliştiren bir kuruluş olmaktır. Deneyimli çalışanları ve ekipmanları ile donanımlı, müşteri ile doğru iletişim ve profesyonel çalışma sistemi ile yıllardır sektördeki yerini belli eden ve bu yolda çizgisini muhafaza eden bir kuruluş olmaktır.

İMATORK, yıllardır sektördeki ulusal ve uluslararası saha tecrübesiyle, üretim tesisleri ve ağır iş sanayiinde kullanılan endüstriyel montaj ve bunlara ait özel malzemeleri müşteriler ile buluşturan en köklü kuruluşlardandır. Şirket bünyesinde, alanında uzman nitelikli ve deneyimli kişiler ile çalışarak, çalışanların müşteriler ile en doğru iletişimi kurmasını ve bu şekilde müşterilerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak gerekli çözümü ve hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Şirket, gerek teknik alt yapısı gerekse sektöre dair isabetli analizleri ile, alanında fark yaratmak ve siz müşterilerine yüksek seviyede memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır. Çalışma sistematiği gereği müşteri odaklı ilerleyen İMATORK, müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alır ve şirket tecrübesi ile birleştirerek sonuçta en verimli ve nitelikli hizmeti sunmayı amaç edinir.

İmatork olarak müşterilerimize her zaman en kaliteli, en sağlam ürünleri sağlamak bizim hedefimiz. Biz sizlere sadece iş ekipmanı değil, çalışma ortakları sağladığımıza inanıyoruz. Bu yüzden sizlere sağladığımız ürünlere çok önem veriyoruz ve müşterilerimize memnuniyet garantisi sağlıyoruz.

Kapat

Hemen Sipariş Verin

Teklif Formu
WhatsApp chat